Oferta dnia

Plaża Skarbów

Review 
96,75 zł

Element "Plaża Skarbów", który można wykorzystać zarówno do masażu stóp dziecka jak i do terapii zaburzenia różnicowania sensorycznego. Wyraźne kształty, odstające elementy ułatwią ćwiczenie ich rozpoznawania.

Ilość
Produkt dostępny

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ścieżka sensoryczna to zestaw elementów, które mogą Państwo dobierać według własnych potrzeb. Jeden element ścieżki sensorycznej to kwadrat o wymiarach 29cm x 29cm. Podstawy wykonane są z najwyższej jakości sklejki brzozowej grubości 18mm wycinanej na cyfrowych maszynach numerycznych (CNC) co gwarantuje powtarzalność kształtu każdego elementu ścieżki sensorycznej. Materiały, które zostały wykorzystane w naszej ścieżce sensorycznej to między innymi: kora drzew, pompony, ziarna kawy, keramzyt, różnego rodzaju kasze, filc, kamienie, kamyki ozdobne, miękkie futerko, gąbka z wypustkami stożkowymi oraz wypustkami w typie fala, fasola i wiele innych. Cały czas pracujemy nad nowymi modelami elementów ścieżki sensorycznej by zapewnić wybór spełniający oczekiwania stawiane docelowemu kompletowi. Każdy element ścieżki sensorycznej na końcu procesu produkcyjnego poddawany jest zabiegowi olejowania olejem naturalnym (dopuszczonym do kontaktu z żywnością) co zabezpiecza sklejkę przed zabrudzeniami powstałymi podczas użytkowania.

Nasza oferta pozwala na dowolne budowanie dowolnego zestawu ścieżki sensorycznej, nie narzucamy gotowych kompletów lecz koncentrujemy się na wszechstronności konfiguracji. Każdy element może zostać wyposażony w magnesy neodymowe, które pozwalają na budowę ścieżki sensorycznej w dowolnej konfiguracji. Elementy produkujemy we własnej stolarni co gwarantuje nadzór nad całym cyklem produkcyjnym z dużym naciskiem na kontrolę jakości. Nasze ścieżki sensoryczne są testowane przez maluchy w zaprzyjaźnionym gabinecie terapeutycznym oraz placówce przedszkolnej. Każdy element ścieżki sensorycznej opatrzony jest znakiem CE co gwarantuje zgodność z wymogami bezpieczeństwa oraz jakości obowiązującymi na terenie UE.

5908258493221

Opis

Wymiary
290x290x35 mm
Waga
1,3 kg
Wiek
3+
Obciążenie
100 kg
Materiał
sklejka liściasta, żywica epoksydowa, kamienie
Wykończenie
olej 100% naturalny

Write your review

Plaża Skarbów

Element "Plaża Skarbów", który można wykorzystać zarówno do masażu stóp dziecka jak i do terapii zaburzenia różnicowania sensorycznego. Wyraźne kształty, odstające elementy ułatwią ćwiczenie ich rozpoznawania.

Write your review

16 innych produktów w tej samej kategorii: